Nova sezona – Zagreb youth open

Datum objave: 10. 9. 2017.

Novu sezonu otvorili smo jakim međunarodnim natjecanjem Zagreb youth open. Došli su igrači iz 15-ak država, a za naš klub igrali su Ivano Kukla i Filip Bajzek, naši ponajbolji igrači u kategoriji mlađih kadeta.

Nažalost nisu uspjeli proći skupinu u single mečevima. Odigrali su svatko 3 meča od kojih su 2 završila porazom, ali imali su i po jednu pobjedu. Isto tako prošli su i u parovima. Što je popriličan uspjeh s obzirom na to da je ovo jedno od najjačih natjecanja na kojima smo nastupili.

 

Izjava našeg trenera (prof. Donald Veble):

“Zadovoljan sam s ovim nastupom Bajze i Ivana, ostvarili su prilično dobar uspjeh s obzirom na težinu natjecanja. Očekujem više ovakvih natjecanja što se tiče našeg kluba i okrećemo se našim najvažnijem natjecanjima, a to su HK i prvenstva Hrvatske. A krajem ove sezone dolazi i treća sezona Regionalnog kupa.” 🙂