Regionalna liga – 2. kolo

Datum objave: 18. 12. 2016.

Drugo kolo Regionalne lige održano je 17. prosinca u Zagrebu. Kao naše zadnje natjecanje ove sezone prošlo je odlično, osvojeno je 13 postolja od kojih su 7 u single mečevima, a ostalih 5 su u parskim. BK Novska je predstavljalo 17 igrača u 3 kategorije.

Najbolje uspjehe ovaj put ostvarile su: Klaudia Kovačević (U13) i Nives Bišof (U15) koje su slavile zlatom u single mečevima, a Nives Bišof i Maja Svjantko (U15), Klaudia Kovačević i Jelena Buchberger (U15) te Karlo Sladojević i Ivan Gotesman (U15) u parskim.

Srebro su osvojili Karlo Sladojević (U15) i Filip Bajzek (U13), a u parovima Filip Bajzek i Ivano Kukla (U13) te Nika Baić i Martina Kovačević (U13).

Laura Bilandžija (U11) i Maja Svjantko izborile su broncu u single mečevima, a Klaudia Kovačević i Glorija Obadić (U15) u parskim.

Svaka čast! 🙂

Izjava našeg trenera (prof. Donald Veble):

“Ove subote u Zagrebu smo bili na 2. kolu Regionalnog kupa gdje smo imali do sada najbolji nastup s osvojenih 13 postolja. Jako sam zadovoljan tim nastupom, pogotovo Klaudiom koja je osvojila prvo mjesto i time nagovijestila ponovni povratak u njenu dobru formu. Isto tako sam zadovoljan i nastupom Nives Bišof koja je također osvojila prvo mjesto pobijedivši Ivu Pranić. Čestitam svim mojim igračima na odličnom nastupu! 🙂 “