Hrvatski kup – 4. kolo

Datum objave: 31. 10. 2016.

Prošli vikend, 29. i 30. listopada, sudjelovali smo na zadnjem kolu HK u Zagrebu. Rezultati su bili slabiji nego inače, ali to nam je samo dalo još više motivacije da jače i bolje treniramo. Cilj ova četiri kola bio je osvojiti što bolja mjesta i skupiti što više bodova. Prikupljanjem većeg broja bodova povećavamo izglede za bolji uspjeh na prvenstvu. Odigrana su sva kola, a sljedeće nas očekuje prvenstvo Hrvatske, najvažniji događaj svake sezone. Ovo će biti drugo prvenstvo na kojem ćemo sudjelovati, ali ovaj put s više igrača. Čestitke svim natjecateljima!

Izjava našeg trenera:

Moji igrači u zadnjem kolu HK odigrali su solidne mečeve te osvojili za nijansu slabije rezultate nego kolo prije. Iz ove tri kategorije sada preostaju prvenstva Hrvatske. Za 14 dana svi igrači kategorije U15 idu u Dubrovnik. Kategorije U17 i U13 su u Čakovcu, a kategorije U11 i U19 bit će kod nas u Novskoj. Ovo što slijedi jako je velika stvar za naš mali klub i puno se veselimo ovim prvenstvima. Pozdrav svim ljubiteljima sporta, a pogotovo badmintonašima! 🙂