Regionalna liga – 5. kolo

Datum objave: 30. 5. 2016.

Nedjelje, 29. svibnja održano je 5. kolo kojem smo mi bili domaćini. Ostvarili smo odličan uspjeh osvojivši 12 postolja. U kategoriji U9 3. mjesto izborila je LAURA BILANDŽIJA dok je s 1. mjestom slavio FILIP MARTINOVIĆ. U starijoj kategoriji U11 prvo mjesto osvojio je IVANO KUKLA koji je osvojio i 3. mjesto U13 u paru s MIHAELOM JURENIĆEM, a LUCIJA MEŽNARIĆ bila je druga. U13 za 3. mjesto izborila se KLAUDIA KOVAČEVIĆ koja je osvojila i 2. mjesto u paru s MAJOM SVJANTKO. KARLO SLADOJEVIĆ slavio je s 1. mjestom U15 i paru s IVANOM GOTESMANOM. U paru su igrali MARKO STOJANOVIĆ i FILIP BAJZEK te su ostvarili 3. mjesto U15. LUCIJA VEBLE i NIVES BIŠOF osvojile su 3. mjesto U15, a Nives je još osvojila i 3. mjesto u single kategoriji. Čestitke svim igračima na uspjesima i na vidljivom napretku. Bravo BK Novska!

Zadnje kolo očekuje se 19. lipnja u Velikoj Gorici.

Izjava našeg trenera:

Ovo 5. kolo Regionalnog kupa bilo je fenomenalno. Imamo dva 1. mjesta. Veseli me to što je vidljiv napredak u odnosu na početak lige. Tako da naš klub napreduje svakim novim natjecanjem. Svi igrači napreduju u tehnici i igri. Pozdrav svim badmintonašima i badmintonašicama! 🙂